VI HAR ÖPPNAT DIN JULKLAPP!

Till dig som ska börja gymnasiet har vi packat en speciell julklapp!
Du, din familj, syskon och vänner är inbjuden till vår förhandsvisning av nya lokaler mitt i Hudiksvall den 16 januari kl. 12-15. Där bjuder The Amplified Mojos, Hudikgymnasiets musikesteter och Emma på underhållning.

Vi erbjuder rundvandring, information om våra utbildningar, fika och du kan även tävla om snygga solglasögon från Vasuma, då vi spår en riktigt ljus framtid för dig! Vi kommer också att lotta ut ett gäng med biobiljetter till våra besökare så missa inte att ta med foldern som vi har skickat ut för att kunna tävla.
Har du inte fått den? Hör av dig till oss så skickar vi en ny eller anmäl dig till vårt event via ett mail (marcus.melin@hudikgymnasiet.se)!

God Jul och Gott Nytt År önskar Hudikgymnasiet!
Adress: Drottninggatan 2, 824 30 Hudiksvall